آموزش لغو تمدید خودکار اینترنت ایرانسل

آیا تا به حال دنبال روشی بوده اید که بخواهید یه بسته دیگه ای رو خرید کنید ولی تا شارژ می کنید، فورا همون بسته برای شما فعال می شود!

پس با بلاگ تاتـ کالا همراه باشید.

سه روش مختلف برای لغو کردن این قابلیت وجود دارد:

استفاده از کد دستوری USSD

در این روش می‌توانید از کد دستوری که ایرانسل برای لغو تمدید خودکار بسته‌‌های اینترنتی‌اش قرار داده استفاده کنید. پس از وارد کردن کد دستوری #۹*۵*۵۵۵* می‌توانید فهرست بسته‌های فعال اینترنت خود را نگاه کنید و به کمک آن قادرید تمدید خودکار بسته‌های اینترنت خود را لغو کنید.

 

استفاده از اپلیکیشن ایرانسل من

کسانی که با کدهای دستوری USSD به مشکل می‌خورند، راه‌حل جایگزین و البته راحت‌تری دارند که برای اقدام ازطریق این راه‌حل، نیازمند گوشی هوشمند هستند. با نصب اپلیکیشن ایرانسل من می‌توانید وارد اینترنت‌های فعال خود شوید و به‌راحتی تمدید خودکار اینترنت را ازطریق این اپلیکیشن غیرفعال و لغو کنید.

 

تماس با پشتیبانی ایرانسل

اگر هر دو گزینه بالا برای شما ممکن نبود، می‌توانید با پشتیبانی ایرانسل تماس بگیرید و از آن‌ها درخواست کنید تا تمدید خودکار اینترنت را برای شما غیرفعال کنند. این روش نسبت به دیگر روش‌ها کمی طولانی‌تر است؛ اما این گزینه را هر کاربری به‌راحتی می‌تواند انجام دهد. تنها کافی است که با شماره ۷۰۰ تماس بگیرید تا به‌راحتی بتوانید مشکل خود را با پشتیبانی ایرانسل در میان بگذارید و متخصص‌های این شرکت به سرعت این مشکل را برای شما برطرف خواهند کرد.

mattis Aenean libero. felis amet, mattis ut Nullam Praesent felis
0
X
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.